Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
KATEGORIJA
Tēma
Struktūrvienība
Tēmas kat. apakštēma
Struktūrv. tēmas apakštēma
 • Deponē pētniecības rezultātus Zenodo un kļūsti pamanāmāks starptautiskajā zinātnes telpā
  30.06.2017

  Zenodo ir atvērts un bezmaksas digitālais arhīvs, kas ļauj pētniekiem no visas pasaules publicēt savus dokumentus, datus un programmatūru, kurus pēc tam var izmantot, citēt, analizēt un reproducēt ikviens. Pētniekiem, kuriem nav sava institucionālā repozitorija, Zenodo dod iespēju ielādēt tajā savus pētniecības rezultātus un kļūt pamanāmiem un atpazīstamiem starptautiskajā zinātnes telpā.

 • Iepazīsti materiālus: semināri “Apvāršņa 2020” un FP7 pētniecības projektu koordinatoriem un pārvaldītājiem
  13.06.2017

  Maija beigās un jūnija sākumā notika trīs tiešsaistes semināri, kuru video ieraksti ir pieejami ikvienam interesentam. Semināru auditorija ir Eiropas Komisijas pētniecības un inovāciju programmas "Apvārsnis 2020" (Horizon 2020) un 7. pamatprogrammas pētniecības un tehnoloģiju attīstībai (FP7) projektu koordinatori, zinātnes administrācijas pārstāvji, pētnieki un citi interesenti.

 • Noslēgusies Baltijas universitāšu bibliotēku speciālistu tikšanās
  26.05.2017

  Latvijas Universitātē (LU) no 25. līdz 26. maijam norisinājās LU Bibliotēkas organizētā Baltijas universitāšu bibliotēku speciālistu tikšanās “Atvērta zinātne, atvērta universitāte un atvērts prāts” (“Open Science, Open University and Open Mind”).

 • AKTUĀLI! Atēnās notiks konference “Open Science FAIR 2017”
  16.05.2017

  No 6. līdz 8. septembrim konferencē “Open Science FAIR 2017” spriedīs par atvērto zinātni dažādos aspektos: politiskās nostādnes, pētniecības darbplūsmas, infrastruktūra, pakalpojumi. Konference pulcēs zinātniekus, pētījumu projektu vadītājus un koordinatorus, zinātnisko institūciju administrācijas pārstāvjus, zinātnes politikas veidotājus, infrastruktūru izstrādātājus, informācijas speciālistus, bibliotēku darbiniekus un citus interesentus.

 • AKTUĀLI! Publicēts jaunais OpenAIRE biļetens
  08.05.2017

  Maijā publicēts jaunais OpenAIRE biļetena numurs. Biļetenā var uzzināt par Eiropas Komisijas pilotprojekta “FP7 post-grant Open Access pilot” rezultātiem, atvērtās recenzēšanas pētījumu, jaunas iniciatīvas dibināšanu un citiem notikumiem.

 • AKTUĀLI! Izsakiet viedokli aptaujā par atvērto zinātni
  12.04.2017

  Eiropas Komisija aicina universitāšu personālu, individuālus pētniekus, pētniecības projektu finansētājus piedalīties aptaujā par atvērto zinātni (Open Science).

 • AKTUĀLI! Eiropas zinātnes kopienas pārstāvji pulcējās seminārā “Atvērtās piekļuves ietekme un mērīšana”
  05.04.2017

  Oslo un Akeršusas Universitātes lietišķo zinātņu koledžā februārī notika seminārs “Atvērtās piekļuves ietekme un mērīšana”(Impact and Measurement of Open Access), kas pulcēja kopā pētniekus, zinātnisko projektu vadītājus, universitāšu un institūtu administrācijas pārstāvjus, nacionālo atvērtās piekļuves dienestu koordinatorus un citus pakalpojumu sniedzējus zinātniskajai kopienai. Semināra abas sesijas pieejamas video ierakstā.