Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Pieejama konferences “Open Science FAIR 2017” tiešraide
Nacionālais atvērtās piekļuves dienests
06.09.2017.

Atēnās no 6. līdz 8. septembrim notiek konference “Open Science FAIR 2017”, kur tiek diskutēts par atvērto zinātni dažādos aspektos: politiskās nostādnes, pētniecības darbplūsmas, infrastruktūra, pakalpojumi. Ikviens interesents, zinātnes kopienas pārstāvis konferenci var vērot tiešraidē.

Konferencē “Open Science FAIR 2017” tiek pievērsta uzmanība aktuāliem atvērtās zinātnes jautājumiem . Kas nepieciešams, lai attīstītu atvērto zinātni? Kādā veidā tiek mainīta publicēšanās kultūra uz daudz atvērtāku pieeju? Kādi rīki un pakalpojumi ir nepieciešami pētniecības atbalstam? Šos un daudzus citus jautājumus konferences laikā  apspriedīs  zinātnieki pētījumu projektu vadītāji un koordinatori, zinātnisko institūciju administrācijas pārstāvji, zinātnes politikas veidotāji, infrastruktūru izstrādātāji, informācijas speciālisti, bibliotēku darbinieki un citi konferences dalībnieki.

Konferenci organizē Eiropas Savienības finansēti konsorciji, kuru darbība saistīta ar atvērto zinātni: OpenAIRE, OpenUP, Foster and OpenMinTeD. Konferenci atbalsta arī Eiropas atvērtās zinātnes mākoņa pilotprojekts (EOSCpilot project), kura mērķis ir izveidot vienotu atvērtas pētniecības vidi Eiropā.

TIEŠRAIDE PIEEJAMA ŠEIT

 

Kontaktinformācija
Gita Rozenberga
Nacionālais atvērtās piekļuves dienests
E-pasts: napd@lu.lv