Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Hamburgā notiks 14. Atvērto repozitoriju konference

31.01.2019.

Atvērto repozitoriju vadības komiteja sadarbībā ar Hamburgas Universitāti laikā no 10. līdz 13. jūnijam Hamburgā organizēs 14. Atvērto repozitoriju konferenci (14th International Conference on Open Repositories – OR2019).

Atvērto repozitoriju vadības komiteja sadarbībā ar Hamburgas Universitāti laikā no 10. līdz 13. jūnijam Hamburgā organizēs 14. Atvērto repozitoriju konferenci (14th International Conference on Open Repositories (OR2019)).

Ikgadējā Atvērto repozitoriju konferencē aicināti piedalīties praktiķi no augstākās izglītības, valdības, bibliotēkām, arhīviem un muzejiem, lai koncentrētu uzmanību repozitoriju infrastruktūrai, rīkiem, pakalpojumiem un politikai. Konference nodrošina vietu dalībniekiem no visas pasaules, lai pētītu izaicinājumus un iespējas, kas rodas, saskaroties ar tehnoloģijām un zinātnisko izdevējdarbību un praksi.

Hamburgas Universitāte ir lielākā pētniecības un izglītības institūcija Ziemeļvācijā. Kā viena no lielākajām valsts universitātēm, tā piedāvā daudzveidīgas mācību programmas kopā ar lielisku pētniecību. Institūcija ir saistīta ar ilgtspējīgu zinātni un stipendiju un tās fakultātes turpina ilgtspējas jēdzienu tā plašākā nozīmē – gan pētniecībā, gan mācībās.

Papildu informācija: http://or2019.net

 

Kontaktinformācija
Gita Rozenberga
Nacionālais atvērtās piekļuves dienests
E-pasts: napd@lu.lv